Ventaris VGCF120-2F Tempest RGB számítógép ventilátor 2/CS
Ventilátor átmérő: 120 mm • Fordulatszám: 1600 RPM • Ventilátor szám: 2 db • PWM szabályozó: Van
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
VGCF120-2F
Gyûjtõ:
karton=32db
Termékleírás
A Ventaris VGCF120-2F TEMPEST RGB egy RGB világítással ellátott számítógép-ventilátor szett, amelyet hatékony légáramlásra és látványos megjelenésre terveztek modern PC-konfigurációkhoz. A 120 mm-es kivitel széles körű kompatibilitást biztosít házakhoz és hűtési pontokhoz, a 2 darabos csomag pedig ideális rendszerépítéshez vagy bővítéshez.
Főbb jellemzők
  • RGB megvilágítás – látványos, gamer stílusú megjelenés
  • 120 mm-es ventilátorméret – elterjedt szabvány PC-házakhoz
  • 2 db / csomag (2/CS) – praktikus szett bővítéshez
  • TEMPEST dizájn – modern, letisztult kialakítás
  • Sokoldalú felhasználás – házhűtéshez vagy légáramlás optimalizálásához
Műszaki adatok
  • Terméktípus: számítógép-ventilátor (RGB)
  • Kiszerelés: 2 db / csomag
  • Világítás: RGB
  • Felhasználás: PC-ház szellőztetés, hűtés
  • Méret: 120x120x25mm
  • Sebesség: 600-1600+10%
  • Fényhatás: 5V ARGB
  • Ventilátor feszültség: 12V DC
  • Világítás: 5V DC
  • Interfész: 5V ARGB 3Pin + Small 4Pin PWM
  • Dasy chain képes ventilátor.
    • Ventilátor átmérő
      • 120 mm
    • Fordulatszám
      • 1600 RPM
    • Ventilátor szám
      • 2 db
    • Szélesség (max.)
      • 120 mm
    • Magasság (max.)
      • 120 mm
    • Mélység (max.)
      • 25 mm