Zalman ZM-AF120R ARGB Black 120mm PWM fekete ventilátor
Ventilátor átmérő: 120 mm • Fordulatszám: 1500 RPM • Ventilátor szám: 1 db
Gyártói cikkszám:
ZM-AF120R ARGB BLACK
Márka:
ZALMAN
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Ház ventilátor
Ventilátor átmérő
120 mm
Fordulatszám
1500 RPM
Ventilátor szám
1 db
Technikai paraméterek
RGB világítás
Igen
Zajszint
24 dB
Csapágy típus
Hidraulikus
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Szélesség (max.)
120 mm
Magasság (max.)
26 mm
Mélység (max.)
120 mm
Hasonlók
Megnézem mindet
#319371
#319371
Fractal Design 140mm Aspect 14 fehér ház hűtőventilátor
Fractal Design 140mm Aspect 14 RGB fekete ház hűtőventilátor (3-pack)
Fractal Design 120mm Aspect 12 RGB fekete ház hűtőventilátor (3-pack)
Akyga 120mm Molex 4 LED zöld ház hűtőventilátor
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek