Reolink RP-PCB12M – 12MP Ultra HD PoE kamera reflektorokkal
12MP HD Felbontás - Kiváló képminőség napközben és északa
AI Videókeresés - Pillanatok alatt kereshet riasztási eseményeket
Kerületvédelem - 24/7 Precíz védelmet nyújt
Minden Körülmények között megbízható - IP67 vízálló és túlélő képesség
Intelligens felvételi módok és riasztáskezelés
Erőteljes tárolási megoldások
Távoli elérés és VMS támogatás
Műszaki adatok
- Képérzékelő: 1/2,49" CMOS érzékelő
- Felbontás: 4512×2512 (12 megapixel) @ 25 képkocka/másodperc
- Objektív: f=4mm fix, f=1.6, IR Cut funkcióval
- Látómező:
- Vízszintes: 100,4°
- Függőleges: 50,6°
- Átlós: 123°
- Infravörös éjjellátó távolság: 30 méter (2 db/2,8 W/850 nm)
- Színes éjjellátó: 1 db/4,3 W/6500 K/600 lumen
- Képkockasebesség:
- Főfolyam: 2fps - 25fps (alapértelmezett: 25fps)
- Másodlagos stream: 4fps - 20fps (alapértelmezett: 10fps)
- Hang: Kétirányú hang
- Tápellátás: PoE IEEE 802.3af, 48V aktív / DC 12.0V 1A, <12W
- Ethernet port: 10M/100Mbps RJ45
- Tárhely: MicroSD kártyahely (Max. 512 GB)
- Felhasználói hozzáférés: Akár 20 felhasználó, támogatja a 12 egyidejű videostreamet
- Munkakörnyezet: -30°C ~ +55°C, IP67 vízálló
- Méret: 68 x 63 x 188 mm