TOO FANF-50-100-B fekete, 50 cm, sebességfokozat száma:3, 90 W, padló ventilátor
Típus: Padló ventilátor • Teljesítmény: 90 W
Gyártói cikkszám:
FANF-50-100-B
Márka:
TOO
Garancia:
24 hónap forgalmazói garancia
db
Kosárba
Leírás
Gyártói cikkszám: FANF-50-100-B
Termék jellemzők:
Teljesítmény: 90 W
5 Lapátos kialakítás
Lapátátmérő: 50 cm
Lapát anyaga: Műanyag
Sebességfokozatok száma: 3
Tápkábel hossza: 1,5 M
230 V / 50 Hz - 60 Hz
Doboz tartalma:
FANF-50-100-B Padló ventilátor
Használati útmutató
Termék megnevezés: Padló ventilátor
Adatok
Alapadatok
Típus
Padló ventilátor
Teljesítmény
90 W