TOO FANF-50-301-M ezüst, 50 cm, sebességfokozat száma:3, 100 W, padló ventilátor
Típus: Padló ventilátor • Teljesítmény: 100 W
Gyártói cikkszám:
FANF-50-301-M
Garancia:
24 hónap forgalmazói garancia
db
Kosárba
Leírás
Gyártói cikkszám: FANF-50-301-M
Termék jellemzők:
Teljesítmény: 100 W
3 Lapátos kialakítás
Lapátátmérő: 50 cm
Lapát anyaga: Fém
Sebességfokozatok száma: 3
Tápkábel hossza: 1,5 M
230 V / 50 Hz - 60 Hz
Doboz tartalma:
FANF-50-301-M Padló ventilátor
Használati útmutató
Termék megnevezés: Padló ventilátor
Teljesítmény
100 W
Tömeg és méretek
Nettó súly
5,02 kg
Szélesség (max.)
595 mm
Magasság (max.)
590 mm
Mélység (max.)
200 mm