TRIO R50231015 Dosy zöld asztali lámpa
Típus: Asztali lámpa • Alap szín: Zöld
Gyártói cikkszám:
R50231015
karton=12db
R50231001
R50231015
R50231093
db
Kosárba
Átmérő
18,00 mm
Alap szín
Zöld
Foglalat max. W
40 W
Feszültség
230,0 V
Nappali
Igen
Hálószoba
Igen
Hasonlók
#213499
#213499
TRIO R52721115 Cobra zöld asztali lámpa
TRIO R52411115 Rennes 4W 350lm 3000K zöld asztali lámpatest
Ledvance Vintage 1906 Bubble 250 mm/max. 60W/1xE27 zöld asztali lámpa