TRIO R50231093 Dosy rózsaszín asztali lámpa
Típus: Asztali lámpa • Alap szín: Rózsaszín
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
R50231093
karton=12db
R50231001
R50231015
R50231093
db
Kosárba
Átmérő
18,00 mm
Alap szín
Rózsaszín
Foglalat max. W
40 W
Feszültség
230,0 V
Nappali
Igen
Hálószoba
Igen
Hasonlók
#223197
#223197
Emos Z7602P LED Stella rózsaszín asztali lámpa
Ledvance Vintage 1906 Carved Grape max. 60W/1xE27 rózsaszín asztali lámpa