Hikoki DS18DD-3AH fúró-csavarozó
Típus: Fúró-csavarozó
Gyártói cikkszám:
DS18DD-3AH
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
Leírás
Termékinformációk:
•Gépcsavar:6 mm
•Facsavar:6mm x 75mm
•Lágyacél (1,6mm vtg.):13 mm
•Fa (18mmvtg):36 mm
•Kemény nyomaték:55 Nm
•Lágy nyomaték:26 Nm
•Tokmány:2 -13 mm
•Akkufeszültség:18 V
•Üresjárati fordulatszám (magas):0 - 1,700/min
•Üresjárati fordulatszám (alacsony):0 - 440/min
•LED lámpa:van
•Teljes hossz:157 mm