Orion OFH-2000H hősugárzó
Típus: Hősugárzó • Fogyasztás: 2000 Watt • Teljesítmény: 2000 W
Gyártói cikkszám:
OFH-2000H
Márka:
ORION
Garancia:
24 hónap Flag Kft.
db
Kosárba
Orion OFH-2000H hősugárzó
Leírás
Termékinformációk:
- 2000 W teljesítmény
- 2 sebesség
- Állítható hőfokszabályzó
- Biztonsági kapcsoló
- Eldőlés érzékelő
Adatok
Típus
Hősugárzó
Fogyasztás
2000 Watt
Hőfokszabályzó
Igen
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
225 mm
Magasság (max.)
140 mm
Mélység (max.)
280 mm
Nettó súly
1,17 kg
Alapadatok
Teljesítmény
2000 W