TOO OFR-7-1500-130 1500W olajradiátor
Típus: Olajradiátor • Teljesítmény: 1500 W
Gyártói cikkszám:
OFR-7-1500-130 1500W
Márka:
TOO
Garancia:
24 hónap Display szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékleírás
Termék jellemzők
Teljesítmény: 1500W
7 tagú
3 fűtési fokozat
Termosztát
Túlmelegedés elleni védelem
Felbillenés esetén kikapcsol
Működésjelző fény
Szín: fehér
220V / 50Hz
Doboz tartalma
OFR-7-1500-130 1500 W Olajradiátor
Használati útmutató
Adatok
Típus
Olajradiátor
Termosztát
Igen
Alapadatok
Teljesítmény
1500 W
Tartozékok
Fűtőkészülék
Megnézem mindet
#359793
#359793
Zinas ZN 305 fekete sparhelt
Hausberg HB-8501AB 2000W fehér elektromos hősugárzó ventillátorral
TOO QH-343 1200W fali kvarc hősugárzó
Xiaomi Fan Heater EU hősugárzó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Osram LED Retrofit CLASSIC P 3.4W 840 Frosted E14 LED izzó