Orion OPNH-2000ES kültéri hősugárzó
Típus: Hősugárzó • Teljesítmény: 2000 W
Gyártói cikkszám:
OPNH-2000ES
Márka:
ORION
Garancia:
24 hónap Flag Kft.
Új
Újracsomagolt
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
- 2000 W teljesítmény
- Kültéri fűtőtest bel- és kültéri használatra
- Hőszabályzó fokozat: 2
- Acél burkolat
- Vízállóság: IPX4
- Fűtés: halogén cső
- Húzózsinóros kapcsoló
- Szabadonálló készülék
Adatok
Típus
Hősugárzó
Termosztát
Igen
Hőfokszabályzó
Igen
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
200 mm
Magasság (max.)
510 mm
Mélység (max.)
510 mm
Alapadatok
Teljesítmény
2000 W