Iris Lighting AG24W3000K 24W 2400lm 3000K LED mélysugárzó IP44
Típus: Mélysugárzó lámpa • Alap szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
IL-AG24W3000K
Márka:
IRIS
Garancia:
12 hónap
Új
Újszerű
db
Kosárba
Leírás
Iris Lighting AG24W3000K süllyeszthető LED mélysugárzó, 24W 2400lm, meleg fehér színhőmérséklettel - 3000K, frontoldalról IP44-es védettséggel. Átmérője: 16,5 cm, kivágási mérete: 14 cm.
Adatok
Egyéb funkciók
Fényerő
2400 Lm
Teljesítmény
Névleges élettartam
25000 h
Egyéb adatok
Színhőmérséklet
3000 K
Bevilágítási szög
60 fok
Fizikai jellemzők
IP besorolás
IP44
Búra anyaga
műanyag
Átmérő
165,00 mm
Mélység (max.)
14 cm
Átmérő
17 cm
Felület színezése
Fehér
Csomag tartalma
Izzót tartalmaz-e
Igen
Izzó típus
LED
Alapadatok
Típus
Mélysugárzó lámpa
Izzó foglalat
Integrált
Alap szín
Fehér
Foglalat max. W
24 W
Energia osztály 2021.
F
Elhelyezés
Mennyezetbe süllyesztve
Feszültség
220,0 V
LED
Igen
Hasonlók
#335110
#335110
Iris Lighting AG24W4000K 24W 2400lm 4000K LED mélysugárzó IP44
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Verbatim 49430 Keypad Secure Store`n`Go 32GB USB-C 3.1 Flash Drive
Mortal Kombat 1 Premium Edition Xbox Series X játékszoftver
Retlux RDT 100 Multidetector 4in1
Hama 00200024 PD 100W USB-C univerzális notebook töltő