Iris Lighting AG24W3000K 24W 2400lm 3000K LED mélysugárzó IP44 (Újszerű)
Típus: Mélysugárzó lámpa • Alap szín: Fehér
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
IL-AG24W3000K_USZ
Márka:
IRIS
Garancia:
12 hónap
Leírás
Iris Lighting AG24W3000K süllyeszthető LED mélysugárzó, 24W 2400lm, meleg fehér színhőmérséklettel - 3000K, frontoldalról IP44-es védettséggel. Átmérője: 16,5 cm, kivágási mérete: 14 cm.
Adatok
  • Egyéb funkciók
    • Fényerő
      • 2400 Lm
  • Teljesítmény
    • Névleges élettartam
      • 25000 h
  • Egyéb adatok
    • Színhőmérséklet
      • 3000 K
    • Bevilágítási szög
      • 60 fok
  • Fizikai jellemzők
    • IP besorolás
      • IP44
    • Búra anyaga
      • műanyag
    • Átmérő
      • 165,00 mm
    • Mélység (max.)
      • 14 cm
    • Átmérő
      • 17 cm
    • Felület színezése
      • Fehér
  • Csomag tartalma
    • Izzót tartalmaz-e
      • Igen
    • Izzó típus
      • LED
  • Alapadatok
    • Típus
      • Mélysugárzó lámpa
    • Izzó foglalat
      • Integrált
    • Alap szín
      • Fehér
    • Foglalat max. W
      • 24 W
    • Energia osztály 2021.
      • F
    • Elhelyezés
      • Mennyezetbe süllyesztve
    • Feszültség
      • 220,0 V