SoundMAGIC SM-E10C-02 In-Ear ezüst-fekete fülhallgató
Alap szín: Ezüst
Gyártói cikkszám:
SM-E10C-02
Márka:
SOUNDMAGIC
Garancia:
12 hónap Muzix Group Kft.
SM-E10
SM-E10C
Ezüst
Fekete
Kék
db
Kosárba
Leírás
Tulajdonságok:
Teljesen platformfüggetlen - minden okostelefonhoz (Apple iOS, Android, Blacberry)
Egyedülálló, teljesen fém fülhallgató
Erőteljes basszus, kiváló zenei részletgazdagság - hangzása magasabb osztályba sorolja
Kényelmes illeszkedés és egyedi dizájn
Érzékenység (DB) 100
Csomag Tömeg (g) 93
Kábelhossz (m) 1,2
Csatlakozás 3,5mm jack aranyozott
Anyag Fém
Csomag tartalma:
E10C fülhallgató headset
2x3 pár gumiharang
1 pár dupa peremű gumiharang
Kemény tok
Kábel csipesz
Számítógépes Skype jack elválasztó
Adatok
Típus
2.0 mikrofonos fülhallgató
Csatlakozó(k)
Kapcsolódási technológia
Vezetékes
USB
Nem
Jack 3,5mm
Igen
Wireless
Nem
Bluetooth
Alapadatok
Hangerő szabályzó
Igen
Kompatibilitás
Jack kompatibilis eszközök
Technikai paraméterek
Mikrofon elhelyezés
Kábelen
Kábel hosszúság
120 cm
Impedancia
46 ohm
Frekvencia tartomány
15 - 22000 Hz
Érzékenység
100 dB
Hangszóró átmérő
10 mm