SoundMAGIC SM-E10C-04 In-Ear kék-fekete fülhallgató
Alap szín: Kék
Gyártói cikkszám:
SM-E10C-04
Kosárba
Kábelhossz (m) 1,2
Csatlakozás 3,5mm jack aranyozott
Nem
Jack 3,5mm
Impedancia
46 ohm
Frekvencia tartomány
15 - 22000 Hz
Hangszóró átmérő
10 mm