SoundMAGIC SM-E10C-03 In-Ear fekete-arany fülhallgató
Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
SM-E10C-03
Kosárba
Kábelhossz (m) 1,2
Csatlakozás 3,5mm jack aranyozott
Nem
Jack 3,5mm
Impedancia
46 ohm
Frekvencia tartomány
15 - 22000 Hz
Hangszóró átmérő
10 mm