Tracon EVOMS25/3 400V, 50Hz, 25A, 3P, 10mm2 sorolható lakatolható szakaszoló kapcsoló
Gyártói cikkszám:
EVOMS25/3
Márka:
TRACON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Adatok
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
36,5 mm
Magasság (max.)
81 mm
Mélység (max.)
75,2 mm
Nettó súly
0,3 kg
Alap szín
Bézs
Egyéb jellemzők
Névleges feszültség
400V
Alapadatok
Típus
Szakaszolókapcsoló
Pólusszám
3
Névleges áram
25A
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C
Hasonlók
Megnézem mindet
#318472
#318472
Tracon EVOMS40/3 400V, 50Hz, 40A, 3P, 10mm2 sorolható lakatolható szakaszoló kapcsoló
Socomes 22003002 alapkészülék 25A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M1 szakaszoló be-ki kapcsoló
Socomec 22003006 alapkészülék 63A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M2 szakaszoló be-ki kapcsoló
Socomec 22003008 alapkészülék 80A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M2 szakaszoló be-ki kapcsoló
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek