Tracon EVOMS40/3 400V, 50Hz, 40A, 3P, 10mm2 sorolható lakatolható szakaszoló kapcsoló
Gyártói cikkszám:
EVOMS40/3
Kosárba
Leírás
Főkapcsoló kivitel: Igen
Karbantartó-/javító kapcsoló kivitel: Igen
Biztonsági kapcsoló kivitel: Igen
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nél: 400 V
Névleges feszültség: 230 -400 V
Névleges tartós áram Iu: 40 A
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400 V esetén: 40 kW
Pólusszám: 3
Motorhajtás opcionális: Nem
Készülék felépítése: fix
Négy-lyukas mellső rögzítésre alkalmas: Nem
Elosztó beépítésére alkalmas: Igen
Köztes beépítésre alkalmas: Nem
Működtető elem színe: fekete
Igazoló elem típusa: rövid forgatókaros
Csatlakozási mód fő áramkör: szorítókengyel
Védettség (IP), elülső oldali: IP20
Garancia: 2 év
Szélesség (max.)
36,5 mm
Magasság (max.)
81 mm
Mélység (max.)
75,2 mm
Nettó súly
0,2 kg
Névleges feszültség
400V
Alapadatok
Típus
Szakaszolókapcsoló
Pólusszám
3
Névleges áram
40A
Hálózat típusa
AC
Környezeti hőmérséklet
-20…55 °C
Hasonlók
Megnézem mindet
#318473
#318473
Tracon EVOMS25/3 400V, 50Hz, 25A, 3P, 10mm2 sorolható lakatolható szakaszoló kapcsoló
Socomes 22003002 alapkészülék 25A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M1 szakaszoló be-ki kapcsoló
Socomec 22003006 alapkészülék 63A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M2 szakaszoló be-ki kapcsoló
Socomec 22003008 alapkészülék 80A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M2 szakaszoló be-ki kapcsoló
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek