Hikoki DV18DBL2-5AH ütvefúró-csavarozó
Típus: Ütvefúró-csavarozó
Gyártói cikkszám:
DV18DBL2-5AH
Márka:
HIKOKI
Garancia:
24 hónap Hikoki szervizben
Leírás
Termékinformációk:
•Szénkefementes motor > a hagyományos motorhoz képest 40%-kal megnövelt élettartam
•Max. nyomaték: 136 Nm
•Könnyen kezelhető, könnyű, kompakt gép: gyors munkavégzés
•Elektronikus vezérlés (feed-back szabályozás)
Műszaki adatok:
•Furattéglában / acélban / Al / fában:16/13/13/76 mm
•Facsavar:10 x 90 mm
•Gépcsavar:6 mm
•Üresjárati fordulatszám: magas0 - 2100/min
•Üresjárati fordulatszám: alacsony0 - 500/min
•Üresjárati ütésszám:0 - 31 500/min
•Max. forgatónyomaték:62 Nm/136 Nm
•Tokmányméret:1,5 -13 mm
•Hosszúság (mm):204
•Gép tömege:2,5 kg
Adatok
  • Technikai paraméterek
    • Feszültség
      • 18,0 V
    • Fúrótokmány
      • 13 mm
    • Max. forgatónyomaték (kemény)
      • 136 Nm