Budvill IR16-750/100 100m 16mm-átmérő PVC fekete 750N lépésálló gégecső
Gyártói cikkszám:
IR16-750/100
Márka:
BUDVILL
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Adatok
Egyéb funkciók
Ellenálló képesség
750 N/5cm
Alapadatok
Típus
Gégecső
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Anyag
PVC
Átmérő
16,00 mm
Hasonlók
#370984
#370984
Budvill IR32-750/50 50m 32mm-átmérő PVC fekete 750N lépésálló gégecső
Budvill IR20-750/100 100m 20mm-átmérő PVC fekete 750N lépésálló gégecső
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Dietzel Univolt UNIV020624 összedugható műanyag SB 25 Dietzel MÜII 90°-os szürke 25mm-átmérő könyök
Delock 90535 Delock krimpelő eszközhöz (90528/90527/90295/90296) cserélhető betét
Kaiser 1055-41 1-es kerek 60mm műanyag fekete süllyesztett szerelvénydoboz