Budvill IR20-750/100 100m 20mm-átmérő PVC fekete 750N lépésálló gégecső
Gyártói cikkszám:
IR20-750/100
Márka:
BUDVILL
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Adatok
Egyéb funkciók
Ellenálló képesség
750 N/5cm
Alapadatok
Típus
Gégecső
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Anyag
PVC
Átmérő
20,00 mm
Hasonlók
#370984
#370984
Budvill IR32-750/50 50m 32mm-átmérő PVC fekete 750N lépésálló gégecső
Budvill IR16-750/100 100m 16mm-átmérő PVC fekete 750N lépésálló gégecső
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
MikroTik hAP ax lite LTE6 L41G-2AXD&FG621-EA 4xGbE LAN port 2,4GHz 802.11ax Wi-Fi 6 Vezeték nélküli LTE router
Lucart Identity fekete hajtogatott kéztörlő adagoló
Kärcher 1.628-400.0 KWD 1 V-12/2/18 (BY-) *EU nedves-száraz porszívó
Iris Electric 100 db fekete 190x4,8mm kábelkötegelő, gyorskötöző, kötegelő, UV álló