Gorenje ICE2000SP asztali indukciós főzőlap
Típus: Indukciós asztali főzőlap
Gyártói cikkszám:
566815
Márka:
GORENJE
Garancia:
24 hónap Gorenje Budapest Kft.
Gyûjtõ:
karton=6db
db
Kosárba
Leírás
Tulajdonságok:
Érintőkapcsolós kezelőpanel
Időzítés funkció
Méretek: 27 × 4 × 34 cm
Csomagolási méretek: 33,8 × 8,5 × 38,8 cm
Nettó súly: 2,3 kg
Bruttó súly: 2,8 kg
Csatlakoztatási teljesítmény: 2000 W
Adatok
Alapadatok
Típus
Indukciós asztali főzőlap
Tulajdonságok
Főzőzóna
1 db
1-es főzőzóna teljesítménye
2000 W
Teljesítmény fokozatok
8 db
Tápellátás
Teljesítmény
2000 W
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Magasság (max.)
45 mm
Mélység (max.)
290 mm