Gorenje ICE3500DP asztali indukciós főzőlap
Típus: Indukciós asztali főzőlap
Gyártói cikkszám:
629665
Márka:
GORENJE
Garancia:
24 hónap Gorenje Budapest Kft.
Gyûjtõ:
karton=3db
db
Kosárba
Leírás
Tulajdonságok:
Teljesítmény: 2000 W
TouchSlider vezérlés
Időzítés funkció
20 cm átmérőjű főzőzóna
Gyermekzár
Adatok
Alapadatok
Típus
Indukciós asztali főzőlap
Tulajdonságok
Főzőzóna
2 db
1-es főzőzóna teljesítménye
2000 W
2-es főzőzóna teljesítménye
2000 W
Teljesítmény fokozatok
7 db
Tápellátás
Teljesítmény
3500 W
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Szélesség (max.)
605 mm
Magasság (max.)
45 mm
Mélység (max.)
370 mm