TOO AF-110B-1350 W fekete 5,2 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer)
Kimeneti teljesítmény: 1350 W
Gyártói cikkszám:
AF-110B-1350 W
Márka:
TOO
Garancia:
24 hónap forgalmazói garancia
Gyûjtõ:
karton=2db
db
Kosárba
Leírás
Termékjellemzők
Forrólevegős fritőz
Szín: Fekete
Teljesítmény: 1350W
Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
Sütési idő: Manuálisan állítható
Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
Kosár kapacitása: 5.2 Liter
Méret: 335 x 277 x 302 mm
Súly: 4 kg
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Garancia: 12 hónap
Doboz tartalma:
AF-110B-1350 W Forrólevegős fritőz
Használati útmutató
Adatok
Alapadatok
Típus
Légkeveréses
Kimeneti teljesítmény
1350 W
Kivehető edény
Igen
Forgó kosár
Nem
Időzítő
Igen
Alap szín
Fekete
Űrtartalom
5,20 L
Technikai paraméterek
Nettó súly
4 kg
Szélesség (max.)
30,5 cm
Magasság (max.)
33,5 cm
Mélység (max.)
27,7 cm
Tartozékok
Tál, tálka
Megnézem mindet
#451517
#451517
TOO KT-585 Négy részes üveg tálkészlet
IRIS SQUARE BOWL négyzetes tál 5.000 ml AP-9119
IRIS G-801 SHELL MINI kétszínű tál 520ml 11,5x6,5cm
Hasonlók
Megnézem mindet
Tefal EY501815 fekete 4,2 L forrólevegős sütő
Sencor SFR 5030BK fekete 3,5 L forrólevegős sütő
Sencor SFR 3220WH fehér 2,6 L forrólevegős sütő
TOO AF-108W-1400W fehér 3,5 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer) digitális vezérléssel
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Fujitsu Esprimo P920 MT/i5-4590/8GB/500GB HDD/FreeDOS/fekete asztali számítógép (Használt A)
Reolink TrackMix P760 /8MP/H265/2,8 és 8mm/6x hibrid zoom/IR30m+fehérfény/kétirányú hang/PoE PTZ dómkamera
OBO 5052 DIN 25X3 84m 50 kg-os tekercs 25x3mm merítetten tűzihorganyzott/DIN EN ISO 1461 acélszalag