TOO AF-110W-1350 W fehér 5,2 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer)
Kimeneti teljesítmény: 1350 W
Gyártói cikkszám:
AF-110W-1350 W
karton=2db
Új
Újracsomagolt
db
Kosárba
Leírás
Termék jellemzők: Forrólevegős fritőz AF-110W-1350 W
Szín: Fehér
Teljesítmény: 1350W
Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
Sütési idő: Manuálisan állítható
Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
Kosár kapacitása: 5.2 Liter
Méret (mm): 335 x 277 x 302
Súly: 4.0 kg
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Garancia: 12 hónap
Doboz tartalma:
AF-110W-1350 W Forrólevegős fritőz
Kimeneti teljesítmény
1350 W