TOO AF-120W-1350 W fehér 5,2 L forrólevegős ablakos sütő (air fryer/airfryer)
Kimeneti teljesítmény: 1350 W
Gyártói cikkszám:
AF-120W-1350 W
Kosárba
Leírás
Termékleírás:
Forrólevegős fritőz
Szín: Fehér
Teljesítmény: 1350 W
Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
Sütési idő: Manuálisan állítható
Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
Kosár kapacitása: 5.2 Liter
Méret: 335 x 277 x 302 mm
Súly: 4 kg
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Garancia: 12 hónap
Doboz tartalma:
AF-120W-1350 W Forrólevegős fritőz
Kimeneti teljesítmény
1350 W
Kivehető edény
Igen
Forgó kosár
Nem
Ellenörzőablak
Alap szín
Fehér
Űrtartalom
5,20 L
Technikai paraméterek
Nettó súly
4 kg
Szélesség (max.)
30,5 cm
Magasság (max.)
33,5 cm
Mélység (max.)
27,7 cm
Megnézem mindet
Tefal EY501815 fekete 4,2 L forrólevegős sütő
Sencor SFR 5030BK fekete 3,5 L forrólevegős sütő
Sencor SFR 3220WH fehér 2,6 L forrólevegős sütő
TOO AF-108W-1400W fehér 3,5 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer) digitális vezérléssel
Utoljára megtekintett termékek
Reolink Duo Series W730 /8MP/H265/180°/IR30m+fehérfény/kétirányú hang/Wifi IP duál-lencsés csőkamera
Iris Electric 100 db natúr 430x4,8mm kábelkötegelő, gyorskötöző, kötegelő