IRIS TOOLS CW-010-036 10 darabos kombinált csavarkulcs készlet
Gyártói cikkszám:
CW-010-036
Márka:
IRIS TOOLS
Garancia:
12 hónap
Gyûjtõ:
karton=20db
db
Kosárba
Leírás
Termékleírás:
Méretek:
8 mm
10 mm
12 mm
13 mm
14 mm
15 mm
17 mm
19 mm
22 mm
24 mm