IRIS TOOLS GW-012-032 12 darabos csuklós racsnis kombinált csavarkulcs készlet
Gyártói cikkszám:
GW-012-032
Márka:
IRIS TOOLS
Garancia:
24 hónap
Gyûjtõ:
karton=5db
db
Kosárba
Leírás
Termékleírás:
Méretei:
8 mm,
9 mm,
10 mm,
11 mm,
12 mm,
13 mm,
14 mm,
15 mm,
16 mm,
17 mm,
19 mm,
22 mm