IRIS TOOLS GW-012-031 12 darabos kombinált csavarkulcs készlet
Gyártói cikkszám:
GW-012-031
Márka:
IRIS TOOLS
Garancia:
24 hónap
Gyûjtõ:
karton=5db
db
Kosárba
Leírás
Termékleírás:
Méretei: 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 22 mm