VIDUE WALLY2-U-433 12-24 VDC/VAC 433 MHz 2 csatornás dobozos vevő
Gyártói cikkszám:
WALLY2-U-433
Márka:
VIDUE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
WALLY2-U-433, 2 csatornás, dobozos vevő, 12-24 VDC/VAC, 433 MHz, 1008 különböző kód, monostabil, bistabil, vagy időzített relé kimenet.
Adatok
Alapadatok
Típus
Vevő
Technikai paraméterek
GSM
Nem
2G
Nem
LAN
WiFi
Frekvenciasáv
433,92 MHz
Kimenetek
2
Tápfeszültség
12/24 V AC/DC
Felhasználók száma
1000
SIA DC-05 (DTMF)
SIA IP DC-09
TELLMon
TEX
Ugrókód
Igen
Bluetooth
Hasonlók
Megnézem mindet
#380584
VIDUE WALLY1-U-433 12-24 VDC/VAC 433 MHz 1 csatornás dobozos vevő
VIDUE MR2 - U 868 MHz dugaszolható vevőmodul V2 vezérlőegységekhez
VIDUE MR2 - U 433,92 MHz dugaszolható vevőmodul V2 vezérlőegységekhez
IR RxUni 300-868 MHz Univerzális 2 csatornás vevőegység
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek