VIDUE WALLY2-U-868 12-24 VDC/VAC 868 MHz 2 csatornás dobozos vevő
Gyártói cikkszám:
WALLY2-U-868
Kosárba
Leírás
WALLY2-U-868, 2 csatornás, dobozos vevő, 12-24 VDC/VAC, 868 MHz, 1008 különböző kód, monostabil, bistabil, vagy időzített relé kimenet.
Frekvenciasáv
868,30 MHz
Kimenetek
2
SIA DC-05 (DTMF)
SIA IP DC-09
TELLMon
TEX
Megnézem mindet
#380584
VIDUE WALLY1-U-433 12-24 VDC/VAC 433 MHz 1 csatornás dobozos vevő
VIDUE MR2 - U 868 MHz dugaszolható vevőmodul V2 vezérlőegységekhez
VIDUE MR2 - U 433,92 MHz dugaszolható vevőmodul V2 vezérlőegységekhez
Utoljára megtekintett termékek