Tracon EVOMS25/3 400V, 50Hz, 25A, 3P, 10mm2 sorolható lakatolható szakaszoló kapcsoló
Gyártói cikkszám:
EVOMS25/3
Kosárba
Szélesség (max.)
36,5 mm
Magasság (max.)
81 mm
Mélység (max.)
75,2 mm
Nettó súly
0,3 kg
Névleges feszültség
400V
Alapadatok
Típus
Szakaszolókapcsoló
Pólusszám
3
Névleges áram
25A
Környezeti hőmérséklet
-25…50 °C
Hasonlók
Megnézem mindet
#318472
#318472
Tracon EVOMS40/3 400V, 50Hz, 40A, 3P, 10mm2 sorolható lakatolható szakaszoló kapcsoló
Socomes 22003002 alapkészülék 25A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M1 szakaszoló be-ki kapcsoló
Socomec 22003006 alapkészülék 63A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M2 szakaszoló be-ki kapcsoló
Socomec 22003008 alapkészülék 80A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M2 szakaszoló be-ki kapcsoló
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek