Tracon EVOMS40/3 400V, 50Hz, 40A, 3P, 10mm2 sorolható lakatolható szakaszoló kapcsoló
Gyártói cikkszám:
EVOMS40/3
Márka:
TRACON
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Főkapcsoló kivitel: Igen
Karbantartó-/javító kapcsoló kivitel: Igen
Biztonsági kapcsoló kivitel: Igen
Max. névleges üzemi feszültség Ue AC-nél: 400 V
Névleges feszültség: 230 -400 V
Névleges tartós áram Iu: 40 A
Névleges üzemi teljesítmény AC-3, 400 V esetén: 40 kW
Pólusszám: 3
Motorhajtás opcionális: Nem
Készülék felépítése: fix
Négy-lyukas mellső rögzítésre alkalmas: Nem
Elosztó beépítésére alkalmas: Igen
Köztes beépítésre alkalmas: Nem
Működtető elem színe: fekete
Igazoló elem típusa: rövid forgatókaros
Csatlakozási mód fő áramkör: szorítókengyel
Védettség (IP), elülső oldali: IP20
Garancia: 2 év
Adatok
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
36,5 mm
Magasság (max.)
81 mm
Mélység (max.)
75,2 mm
Nettó súly
0,2 kg
Alap szín
Bézs
Egyéb jellemzők
Névleges feszültség
400V
Alapadatok
Típus
Szakaszolókapcsoló
Pólusszám
3
Névleges áram
40A
Hálózat típusa
AC
Környezeti hőmérséklet
-20…55 °C
Hasonlók
Megnézem mindet
#318473
#318473
Tracon EVOMS25/3 400V, 50Hz, 25A, 3P, 10mm2 sorolható lakatolható szakaszoló kapcsoló
Socomes 22003002 alapkészülék 25A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M1 szakaszoló be-ki kapcsoló
Socomec 22003006 alapkészülék 63A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M2 szakaszoló be-ki kapcsoló
Socomec 22003008 alapkészülék 80A 3P ráépíthető sorolható fix Sirco M2 szakaszoló be-ki kapcsoló
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek