NextOne 30W-GAN-CHR 30W USB-C PD Gan fehér hálózati töltő adapter
Típus: Hálózati adapter • Alap szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
30W-GAN-CHR
Márka:
NEXTONE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Hálózati adapter
Márka kompatibilitás
Apple
Eszköz kompatibilitás
Univerzális
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Hasonlók
Megnézem mindet
#393482
#393482
Akyga Samsung Galaxy Watch Small GEAR S2 S3 AK-SW-10 1m okosóra hálózati töltő adapter
Akyga Samsung Galaxy Watch Active Wireless Charger AK-SW-09 1m okosóra hálózati töltő adapter
Akyga HUAWEI BAND AK-SW-22 50cm okosóra hálózati töltő adapter
AVAX CH320 SPEEDY Hálózati fali töltő USB + Type C, 20W
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Dreamtech 126273 Xiaomi Mi 11 Lite MEGAPACK 10 db üveg kijelzővédő fólia
Baseus CCGAN2P-L02 GaN2 Pro 100W 2xUSB/2xType-C 100W fehér hálózati töltő
Venom VS2880 Xbox Series X|S fekete töltőállomás + 1 db akkumulátor
FAMATEL 2507 /hosszanti/ fehér 16A-250V hatos földelt szerelhető elosztó