Satechi ST-UC100WSM-EU 100W Type-C PD asztroszürke hálózati töltő
Típus: Hálózati adapter • Alap szín: Szürke
Gyártói cikkszám:
ST-UC100WSM-EU
Márka:
SATECHI
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Típus
Hálózati adapter
Márka kompatibilitás
Univerzális
Fizikai jellemzők
Alap szín
Szürke
Technikai paraméterek
Teljesítmény
100 W
Csatlakozó(k)
1. csatlakozó típusa
USB C
Hasonlók
Megnézem mindet
#393482
#393482
Akyga Samsung Galaxy Watch Small GEAR S2 S3 AK-SW-10 1m okosóra hálózati töltő adapter
Akyga Samsung Galaxy Watch Active Wireless Charger AK-SW-09 1m okosóra hálózati töltő adapter
Akyga HUAWEI BAND AK-SW-22 50cm okosóra hálózati töltő adapter
AVAX CH320 SPEEDY Hálózati fali töltő USB + Type C, 20W
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Scheppach DC 500 - forgácselszívó
Lenovo 23,8" L24-4e FHD IPS DP/HDMI/VGA fekete monitor